Şartlar & Koşullar


1. Telif Hakkı ve Marka Koruma

Bu internet sitesi size THE CASCA tarafından sunulmuştur. Web sitemiz yapı ve içerik bakımından telif hakkıyla korunmaktadır. Dolayısıyla, özellikle kopyalama, depolama ve çoğaltma işlemlerine karşı, işlemler THE CASCA 'ya ait ayrı bir veritabanında telif hakkıyla saklanmaktadır.
 
Web sitemizin tamamen veya kısmen kullanılması ve çoğaltılması sadece The Casca ' nın özel onay izni ile mümkündür.

 
2. Üçüncü Parti Web Siteleri İçin Sorumluluk Bize Ait Değildir

Sizler için hazırlanmış olan THE CASCA web sitesi, 3.kişi web sitelerine link ve bağlantılar aracılığıyla köprü oluşturabilmektedir. Bu 3. şahıs sitelerinin içeriğini ve ayrıtılarını THE CASCA bilemez. Köprüler ve linkler, bu sitelere erişimi kolaylaştırmak için var olup, THE CASCA , bu sitelerin güvenliği ve içeriği ile ilgili hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Site sahipleri, kendi sitelerinin içeriğinden sorumludur. Bu web sitelerinin telif hakları, ticari marka hakkı 

THE CASCA sorumluluğunun dışında kalmaktadır.

 
3.Ürün Detayları

Sitemiz, THE CASCA ürünlerinin açıklamaları içerir. Bu ayrıntılar ve görüntüler THE CASCA geniş ürün yelpazesinin bir örnek olarak sizlerin hizmetine sunmak içindir. Özellikle, THE CASCA web sitesinde yer alan tüm ürünlerin,ülkenizde mevcut olup olmadığını garanti edemeyiz. Lütfen bunun için, ülkenizde bulunan THE CASCA satıcımız ile bu konuyla ilgili irtibata geçiniz.
 
4. Yasal Uyarı

THE CASCA kasıt ve ağır ihmal durumunda sadece web sitesinin kullanımından doğan zarardan sorumlu olacaktır.